Czech It

 • Vytvořte jej!
  *
  *
  *
  *
  *
  Fields marked with an asterisk (*) are required.
 • Nové články

  banner

  Správní rada

  Ing. Šárka Tittelbachová

  sarka_tittelbachovaŠárka Tittelbachová pracuje v oblasti dotačního managementu od roku 1998. Do roku 2002 byla místostarostou obce Starý Plzenec, kde se podílela na zpracování žádostí o dotace a na řízení úspěšných projektů, jako např. rekultivace skládky odpadů, zasíťování průmyslové zóny, rekonstrukce hradu Radyně, výstavba ČOV.  V letech 2002 – 2004 zpracovala žádosti o dotace v oblasti regionálního rozvoje a cestovního ruchu. Řídila projekty, které dotace získaly, jako např. Program rozvoje cestovního ruchu v plzeňském regionu, Židovské cesty na Plzeňsku, Židovské cesty v Čechách a na Moravě, Realizace čtyř IC v mikroregionu Nepomucko, Rozvoj regionu Dolní Střela a Hracholusky, vzdělávací programy pro informační centra a podnikatele v oblasti venkovské turistiky na Plzeňsku.

  V letech 2004-2006 byla členkou pracovní skupiny MMR pro tvorbu Koncepce státní politiky cestovního ruchu ČR, Bílé knihy kongresového turismu v Praze, vedla výzkumné projekty v oblasti regionálního rozvoje a cestovního ruchu. Šárka je kreativní tvůrce produktů cestovního ruchu (např. Židovské cesty na Plzeňsku, Židovské cesty v Čechách a na Moravě), poradkyně odborných asociací nejen v cestovním ruchu, spoluřešitelka výzkumných projektů Akademie věd ČR a Vysoké školy ekonomické v Praze a certifikovaný poradce pro Hospitality management členka mezinárodní organizace ECEAT – European Centre for Ecology and Tourism.

  Působí na Vysoké škole obchodní v Praze (VŠO) jako vedoucí katedry cestovního ruchu.

   

  Ing. Eva Zbořilová

  Eva je dlouholetá vynikající průvodkyně s širokým rozhledem, originálními trasami a poutavým přednesem, lektorka odborných vzdělávacích programů pro pracovníky cestovního ruchu, vysokoškolská pedagožka a autorka studijních textů se specializací na ekonomiku cestovního ruchu, udržitelný cestovní ruch a průvodcovství.

  Přednáší na Vysoké škole obchodní v Praze (VŠO).

   

  Ing. Ondřej Kašťák

  Ondřej je důsledný vysokoškolský pedagog, zdatný projektový manager a akční zaměstnanec velké cestovní kanceláře.

  Přednáší na Vysoké škole obchodní v Praze (VŠO).